Hakkımızda

LEON FİBER LAZER VE CNC ROUTER , 2007 yılında  lazer makinesi ve cnc router işine başladı.

Tabela, reklam, ahşap mobilya gibi çeşitli uygulamalar için lazer kesim makinesi, lazer işaretleyiciler, cnc router üreten küresel bir üretim şirketiyiz. 

LEON FİBER LAZER VE CNC ROUTER , lazer kazıma, kesme ve markalama endüstrisinde kelimenin tam anlamıyla sektör lideri haline geliyor. İşbirlikçi araştırma ve geliştirmeye güvenerek yüksek teknolojili, yüksek kaliteli ürünleri teşvik eden; reklam, kalıp, ahşap işleme vb. endüstri 4.0'a uygun ürünlerinin araştırılması ve üretimi ile uğraşıyoruz ve sürekli gelişiyoruz. 

Firmamız lazer kesim makinesi, fiber lazer kesim makinesi, CNC ağaç işleme makinaları üretiminde uzmanlaşmış araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve bakım hizmetlerini veren bır şirkettir .

LEON FİBER LAZER VE ROUTER fabrikasının  güçlü kadrosu ve teknik ekibi ile  siz değerli müşterilerimizin hizmetinde ,                       

LEON FİBER LAZER VE ROUTER ekipmanları uzun zamandır Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve dahil olmak üzere dünyanın çoğu ülkesine ihraç edilmektedir.  

Üretim sahamızda kendimize ait fırın boyama odamız,rezonatör montaj odamız,büküm makinalarımız ,endüstüriyel kaynak odalarımız bulunmaktadır. Parçaların kalitesini kendimiz kontrol edip test ediyoruz. Teslimat tarihini bu sebeplerden dolayı garanti edebiliyoruz. 

Yakın zamanda bir satın alma planınız varsa, satın alma talebinize göre teklifi verebiliriz.